občina kidričevo občinski svet občinska uprava obrazci in vloge razpisi in objave

Občinska glasila


Video arhiv      Fotogalerije

  

logo

 

e-obcina

Občina kidričevo

Ulica Borisa Kraigherja 25
2325 Kidričevo
e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Telefon: 02 799 06 10
Telefaks: 02 799 06 19

URADNE URE


v dopoldanskem času

v ponedeljek in sredo med 8. in 12. uro
v petek med 8. uro in 13. uro

v popoldanskem času
v ponedeljek med 13. uro in 15. uro
v sredo med 13 . in 17 . uro
v petek med 8. uro in 13. uro

Zbirni center Kidričevo

torek, četrtek 10.00 – 18.00 ure
sobota 8.00 – 13.00 ure
Več informacij

Občinska blagajna

Odprto vsako sredo
od 8:00 do 12:00 in od 13:00 do 16:00.
Več informacij

Zbornik občine Kidričevo

Plakete

Dobitniki plakete Občine Kidričevo

LETO

PREJEMNIK

NAMEN

 

2001

Folklorna skupina Vinko Korže Prosvetnega društva Cirkovce

Ob 70-letnici delovanja

Franc Trčko, Cirkovce 59 a

Za delovanje na humanitarnem področju

2002

Moški pevski zbor Talum, Kidričevo

Ob 50-letnici delovanja

 

 

2003

 

Prostovoljno gasilsko društvo Šikole

Ob 120-letnici delovanja

Marija Robnik, Stražgonjca 47

Za humanitarno delo v KO Rdečega križa Cirkovce

Milan Unuk, Zg. Jablane 35

Za uspešno izvedbo komasacij

2004

Talum, d.d., Kidričevo

Ob 50-letnici delovanja

2005

Alojz Šprah, Mihovce 55 a

Za razvoj Občine Kidričevo

 

 

2006

Prostovoljno gasilsko društvo Lovrenc na Dravskem polju

Ob 120-letnici delovanja

Janko Pislak, Apače 303

Za dolgoletno delo na področju čebelarstva

Viktorija Unuk, Kidričevo, Ul. Borisa Kraigherja 18

Za 40-letno delo v zdravstvu v Občini Kidričevo

 

 

 

2007

 

Prostovoljno gasilsko društvo Jablane

Ob 120-letnici delovanja

Marija Urih, Cirkovce 68 a

Za uspešno delo na področju kulture

Martin Krajnc, Lovrenc na Dravskem polju 85 b

Za uspešno delo pri vodenju Društva upokojencev Lovrenc na Dravskem polju

 

2008

DPD Svoboda Kidričevo

Ob 60-letnici delovanja

Čevljarstvo, Janez Dolenc, Dragonja vas 1 a

Za dosežke na področju razvoja gospodarstva

 

2009

Maks Medved, Dragonja vas 40 a

Za razvoj na lokalnem področju in v podjetništvu

Milan Strmek, Šikole 12

Za dosežke na področju kmetijstva

2010

 
Mihael Žitnik, Starošince 37a
 
Za razvoj turizma v občini
2011

Trčko Štefan, Sp. Jablane 11, 2326 Cirkovce
Za delo v KO RK

2012

NK Aluminij Kidričevo, Kajuhova ulica 14, 2325 Kidričevo

 Za uspehe na področju športa